Mé další e-booky

Jelikož mi nepříjde praktické nabízet každý můj e-book zvlášť, abyste pak pokaždé do formuláře zadávali jméno, adresu a další údaje, dala jsem je všechny na můj nový e-shop, kde zadáte údaje jen jednou a nakoupíte si všechny ebooky, které vás zajímají, naráz.

Na všechny kupované e-booky platí garance spokojenosti, takže v případě, že nebudete spokojeni, budou vám vráceny peníze do 14 dnů od doručení stahovacícho odkazu (Budete upozornění i SMS zprávou).

Eshop je tady: http://www.eshop.anhelo.cz/

Na e-shopu je sice nainstalována ještě původní šílená grafická šablona, poněkud odpuzující 😉  , ale už se pracuje na novém designu, který bude spuštěn co nevidět . Jo a dokonce i tenhle šílený design je responzívní – tedy i pro tablety a mobily.

Do e-booků  jsem přidala informace a ten velký, s názvem „Nevyhánějte zákazníky“ jsem rozdělila do těch menších, přidala informace a nyní probíhá korektura. Texty si rovněž přečetl právník, takže nehrozí žádné zavádějící informace.

Kdo si už zakoupil a zaplatil  e-book „Nevyhánějte zákazníky“ (tu placenou verzi), dostane  info do emailu.

Všechny e-booky jsou nyní v tzv.“předprodeji“.

Jakmile budou připraveny k prodeji, rozešleme odkaz na stažení e-booků všem, kteří si je v předprodeji  zaplatili + ještě rozešleme SMS, abychom se ujistili, že jim e-mail se stahovacím odkazem nespadl do spamu.

 

Račte si nakoupit:

 

1-eshop-nahled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyplňte Antispam (jednoduché počty) *