On-line kurz pro obchodníky a majitele e-shopů

 

Krom e-booků a námitkovníku připravuji pro obchodníky  ještě interaktivní výživný kurz, který jsem nakonec přepracovala do on-line verze, protože zájem o tento typ poradenství roste a je nemožné tak velké množství zájemců proškolit každého zvlášť. Obzvláště se toto řešení hodí tehdy, když většinu z vás trápí stejné či velmi podobné problémy, které chcete co nejdříve vyřešit.

 

Tímto kurzem bych mohla pomoci více lidem současně a při tom více rozebrat konkrétní témata a problémy, které vás trápí… Protože jak sami vidíte, do e-booku se toho moc nacpat nedá. I kdybych tam nacpala maximum, netuším, jak dlouho by se vám to stahovalo.. Obzvláště v mobilních zařízeních by to byla chuťovka

 

Napište mi, co všechno byste tam chtěli mít

Kurz bude velmi přizpůsobivý a komunikativní, to znamená, že se budete moci ptát na to co vás zajímá a společně najdeme řešení. Stále se však na něm pracuje. V tuto chvíli by mě zajímalo, co všechno byste v něm chtěli probrat. Napište mi e-mailem objednavky@anhelo.cz, co tam chcete mít a co by vám velice pomohlo.

Až to celé vypukne, dám vám vědět,

Stačí se rezervovat e-mailem. Budu pak rozesílat pozvánky s přístupy do kurzu

Zde je odkaz: http://strategie-eshopu.cz/ a nebo klikněte na tlačítko níže:

.1-nahled-minikurz-strategie-eshopu

tlacitko-kurz-zdarma

.

Případnou rezervací se k ničemu nezavazujete. Až bude kurz hotov, pak se rozhodnete, jestli je to pro vás nebo ne. Navíc nyní jej máte dokonce možnost získat zdarma.

Cena?

První „ročník“ tohoto kurzu bude zcela zdarma, pouze výměnou za e-mail – Je to z toho důvodu, abyste si mohli vyzkoušet, jakým stylem jsou vedeny moje kurzy..   Bude to můj první veřejný online kurz, jelikož doteď bylo všechno pouze  offline – tedy naživo v pronajatých prostorech – a navíc jen pro uzavřené skupinky obchodníků a nebo formou osobní konzultace .

Nyní však máte možnost si vyzkoušet návody online – tedy v pohodlí svého domova u počítače.

 

 

 

Dáša Anhelo

Dáša Anhelo

Spokojená podnikatelka a investorka, s 18 lety praxe v obchodu, takže vím o čem mluvím 🙂
Krom toho už 10 let školím (nejen) obchodníky. Nyní pořádám také kurzy on-line a píšu e-booky, které pomáhají zvyšovat prodeje
Dáša Anhelo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyplňte Antispam (jednoduché počty) *